מי חדרהSCREEN

Profile


שירות לקוחות- שיחת חינם 1800-70-91-92
דבר מנכ"ל התאגיד
שישי, 05 ספטמבר 2014 00:00

דבר מנכ"ל התאגיד

Written by 
Rate this item
(0 votes)

תושבים יקרים,

תאגיד מי חדרה הוקם בשנת 2008 במטרה לשפר ולייעל את תחום צרכנות המים ואת תשתיות המים והביוב בעיר חדרה.

מאז הקמתו השקיע התאגיד עשרות מיליוני שקלים בשדרוג ושיקום תשתיות המים והביוב, הוחלפו מדי מים חדשים בבתי התושבים ובוצעו פרויקטים רבים נוספים למען רווחת תושבי העיר. אנו דואגים לאיכות גבוהה של מי השתייה בעיר, מעודדים שימוש נבון במים ופועלים לשמירה על בריאות הציבור ואיכות הסביבה.

אבן יסוד הניצבת בלב העשייה של התאגיד היא הדאגה לאיכות השירות לתושבים. התאגיד משקיע מאמצים גדולים כדי להעניק לתושבים שירות איכותי וברמה גבוהה.

בשנה האחרונה במסגרת עבודת ביקורת מעמיקה של רשות המים, בחרה הרשות להעניק לתאגיד "ציון לשבח" על ביצועים בהתנהלותו. ממצאי הביקורת מעמידים את תאגיד מי חדרה בין 10 התאגידים המדורגים ראשונים בארץ. בין כל המדדים שנבדקו - שברובם קיבל התאגיד את הציון "מצוין"- אנו גאים במיוחד בהערכה שקיבל התאגיד בגין איכות השירות לתושב.

בצד כל אלה, חשוב לנו מאד הקשר עמכם, התושבים. לכן, ברצוני להזמינכם לבקר באתר התאגיד, לקרוא על השירותים הניתנים לכם, ללמוד כיצד מורכב חשבון המים ולכתוב לנו על כל בעיה או שאלה.

אנו עושים מאמצים גדולים להגיב לכל פנייה בהקדם האפשרי ולהעניק התייחסות אישית מהירה מעובדי התאגיד.

                                                     

בברכה,                                          

עו"ד שי פרץ

Read 5881 times Last modified on חמישי, 12 נובמבר 2015 08:40
MHAadmin

Quis fringilla quis cursus urna sed sed velit nunc metus condimentum. Et pretium nec magna eros id commodo ligula Phasellus Curabitur wisi. Lacus elit lorem ridiculus vitae tempus eget nibh ut risus et.

Website: www.joomlart.com
דבר מנכ"ל התאגיד